Hudobno pohybové aktivity pre deti od 2-6 rokov

Čas – 45 min

Lektorka: Janett Brezovská

Na čo sa môžete tešiť?

Vychutnáme si blahodárne účinky spevu https://eduworld.sk/cd/jaroslava-konickova/3529/spievanie-je-liekom-na-mnohe-problemy-deti

Naučíme sa nové piesne podľa témy kurzu. Rozhýbeme telíčka v rytme hudby.Budeme tancovať spoločne v kruhu , ale aj v pároch….podľa ukazovania , ale aj ako sa nám zachce.. .

Ďalej nás zabavia pohybové hry na hudbu s využitím prvkov muzikoterapie. Pomocou rôznych pomôcok (šatky , loptičky ,padák, stužky ) precítime hudbu a vytvoríme si pokojnú , príjemnú atmosféru .

HLAVNE sa budeme zabávať!!

Teší sa na Vás Janett

O mne : Hudba a ranec boli súčasťou môjho života od detstva , preto som si prirodzene vybrala štúdium na Konzervatóriu .Po vystudovaní som účinkovala v rôznych orchestroch a popri tom , som viedla deti ako pedagóg na ZUŠ hra na dychové nástroje. Práca s deťmi a hudbou ma veľmi napľňala, tak sa moje aktivity rozrastali 14 rokov vediem maminky s deťmi na kurze Hudobníček a Flautohranie -dychová gymnastika so zobcovou flautou pre deti predškolského veku . Toto poslanie mi prináša veľa radosti do života , za čo som nesmierne vďačná.

Prihlásiť sa môžete tu…