pohybový adventný kalendár…

Urob si advent plný pohybu. Každý deň vytiahni jedno písmenko z vrecka a zacvič si aktivitu, ktorú na ňom nájdeš. Súčasťou Písmenkového pohybového adventného kalendár je i 24 pohybových videí v členskej zóne, kde okrem iného nájdeš i kopec pohybových hier na doma, písmenkovú omaľovánku na vytlačenie, či iné tipy ako sa hrať s deťmi.

Tento kalendár je určený pre deti od 2 rokov až pokojne do 8.

Súčasťou kalendára je Publikácia Pohybová abeceda (tlačená) a prístup k videám na 3 mesiace, materiály pre tlač – omaľovanka a hry, stromček a obrázky zvieratiek z abecedy na nalepovanie,pexeso.

Pohybová abeceda je publikácia s kartičkami. Každá kartička predstavuje 1 písmenko. 1 riekanku, 1 fotografiu a jednu hravú pohybovú aktivitu.

Pohybová abeceda je ieálna pre deti od 2 do 6 rokov, ale zabavia sa aj 8 ročné deti, ak majú hravých rodičov.

Ak chceš vedieť viac, klikni nižšie.

Pohybové večerníčky – Bublivečerníčky

Ukážka prvého večerníčka…

Písmenkové hry

Poskladaj si svoje meno

Vyber z kartičiek všetky písmenká, ktoré potrebuješ na to, aby si vedel(a) poskladať svoje meno a potom si ich zacvič.

Slovný futbal

Vyber so zatvorenými očami kartičku s písmenkom a rýchlo vymysli slovo na písmenko, ktoré si si vybral(a). Mamka alebo ocko zatiaľ počítajú do 10. Ako rýchlo to stihneš, toľko drepov urob.

Kartičková skrývačka teplo – zima

Ukry kartičku niekde v dome a mamka alebo ocko ju musia nájsť. Môžeš im radiť slovami teplo – keď sa blížia ku kartičke, alebo zima – keď sa od kartičky odďaľujú. Keď povieš horí! vie sa, že karta je najdená. Potom sa vymeňte. Ten kto kartičku nájde – predcvičuje ostatným.

A veľa veľa iných, ale to už je tajné!

Minuloročné obrázky k náhľadu. Na stiahnutie dostupné s kúpou Pohybovej abecedy (v tlačenej forme) a Adventného kalendára v jednom (prístupom do uzatvorenej zóny).