Vráť sa na chvíľu do detských čias a vyraz s deťmi na hľadanie pokladu! Tentokrát hľadáme strašidelný poklad! huhuuuuu bububuuuu

AKO nájsť POKLAD

na túto truhlicu klikni

Na truhlicu klikni, ak vieš heslo a chceš sa dostať k pokladu.

Všetky ŠTARTY hľadania pokladu …. určite sa pridaj na FB do skupiny Zdravý pohyb deťom – je tam sranda a kopec spriaznených hľadačov.

Niečo z krátkej histórie Pokladovky. Pokladovka vznikla preto lebo raz sa Macka nudila a chcela vymyslieť deťom cez prázdniny v Devínskej nejakú zábavku. Vonku. V lese. A tá ďalšia lebo jej Jakubko Vojtuš napísal, že Macka my si ešte takú prosíme. Tak sa mu môžete poďakovať keď ho uvidíte. Ďalšia bola vianočná a tá preto, lebo už mi veľmi v tejto korona dobe chýbali deti a chcela som im urobiť radosť. No a tieto ďalšie – budú rovnako skvelé – ale rozhodla som sa, že im dám hlbší zmysel. Všetci vieme, že to nikto nemá teraz ľahké. Čo si budeme hovoriť. Ani Bublinka, ani iné centrá pre deti. Zápasíme o prežitie a to doslova. Keďže sa v predchádzajúcej pokladovke zapojilo veľa centier a organizátorov dobrovoľne, teraz pokladovku symbolicky spoplatníme. Naozaj symbolicky. A vy okrem toho, že budete mať parádny zážitok vonku v prírode, utužíte svoju imunitu – navyše podporíte organizáciu, ktorú si vyberiete. Dá sa, nie?