Kreatívny krúžok pre najmenšie deti (od 1 roka), kde sa formou hry a zábavy zoznamujú s rozličnými materiálmi a postupmi a precvičujú si jemnú motoriku. Na výber majú vždy viacero aktivít, aby si každý prišiel na svoje. Deti sa môžu venovať jednej aktivite alebo vyskúšať všetky, príp. ich kombinovať. Cieľom herničiek je podporiť v deťoch ich zvedavosť a prirodzenú fantáziu láskavým a rešpektujúcim spôsobom a nechať ich naplno sa prejaviť.

Veková kategória: 1 – 6 roky

Cena: 45 Eur / 4 lekcie – 60 min.

Začiatok kurzu: 8.9. 2022

V prípade, ak máte záujem o jednorazovú účasť, je to možné. Informujte sa prosím u Lucky (kontakt nižšie). Cena za jednorazový vstup: 15,- Eur

Kontakt na Lucku, ak by ste mali otázočky… 0907474784 (whatsapp), alebo tvorivehernicky@gmail.com

Sem klikni ak sa chceš dostať na Luckin web.

Tu sa môžeš prihlásiť…

Lucka o sebe…

Volám sa Lucka a som maminou troch úžasných bytostí, vďaka ktorým som v sebe počas materskej dovolenky objavila zabudnutú lásku k tvorbe. Opustila som preto svet čísel a paragrafov a vymenila ho za farby, nožnice a lepidlo. Inšpirovaná vlastnými deťmi, ich hravosťou, nadšením a potrebami, zásadami montessori a rešpektujúcou výchovou som vytvorila vlastný prístup k tvorbe našich najmenších a založila Tvorivé herničky.