Kurzy Tvorivých herničiek sú zamerané na najmenšie deti, ktoré ešte tvoria bez akýchkoľvek obáv a predsudkov okolia. Už pre deti od útleho veku je dôležité objavovať svet a krásu okolo seba v bezpečnom prostredí a v sprievode milujúcej osoby. Mojím cieľom je, im túto možnosť ponúknuť a vy tak môžete spolu s nimi objavovať a skúšať nové veci bez toho, aby ste následne museli stráviť čas upratovaním domácnosti 🙂 

Deti majú počas herničiek k dispozícii vždy viacero aktivít, z ktorých si môžu slobodne vyberať. Niektoré aktivity zvládajú deti samé, príp. s rodičom ako sprievodcom, inými aktivitami ich sprevádzam ja a ponúkam im pomôcky a postupy, ktoré sú pre nich zväčša nové. 

Herničky sú zamerané na proces tvorby, užitie si spoločne stráveného času a zoznamovanie sa s novými vecami. Netlačím na výkon a snažím sa deťom dopriať pri tvorbe čo najviac slobody a priestoru na skúšanie a objavovanie. 

Pracujeme s mnohými materiálmi: používame rôzne druhy farieb ako sú vodové, temperové, prstové, potravinárske, akrylové, papierov – napr. výkresy, desiatové papiere, baliace papiere, krepové, samolepiace, veľkoformátové, hodvábne a pod. Pracujeme s  hlinou, sádrou a sádrovými obväzmi, drevom, kovom, vlnou, soľou, tušom, maľujeme ľadom aj dažďom, okrem toho kreslíme, striháme, lepíme, modelujeme, skladáme, zmývame, presýpavame, otláčame, fúkame a mnoho ďalšieho.

Veková kategória: 1-6 rokov (horná hranica nie je fixná)

Začiatok kurzu: 19.septembra 2023 podľa rozvrhu

Cena:

15 EUR jednorázová hodina (potrebné dohodnúť vopred mailom alebo telefonicky)

140 EUR Kurzy Jeseň (10 hodín + 1 náhradná hodina, možnosť náhrady aj v DC Hojdana, Ružinov)

Viac info na www.tvorivehernicky.sk

Kontakt na Lucku, ak by ste mali otázočky… 0907474784 (whatsapp), alebo tvorivehernicky@gmail.com

Sem klikni ak sa chceš dostať na Luckin web.

Lucka o sebe…

Volám sa Lucka a som maminou troch úžasných bytostí, vďaka ktorým som v sebe počas materskej dovolenky objavila zabudnutú lásku k tvorbe. Opustila som preto svet čísel a paragrafov a vymenila ho za farby, nožnice a lepidlo. Inšpirovaná vlastnými deťmi, ich hravosťou, nadšením a potrebami, zásadami montessori a rešpektujúcou výchovou som vytvorila vlastný prístup k tvorbe našich najmenších a založila Tvorivé herničky.